MŪSU NOTEIKUMI


Cienījamie vecāki!


Vēlams ierasties bērnudārzā ne vēlāk kā 9:30. Ja vēlaties kaut ko pārrunāt ar audzinātāju, tad vēl agrāk. 9:30 sākas nodarbības. Ja Jūs nokavējāt, tad klusi noģērbiet bērnu un ievediet grupā.

Brokastis ir no 9:15 līdz 9:30 sagatavošanās grupa un 9.40 - 10.00 (jaunākā un vidējā vecuma grupas). Ja Jūs nokavējāt, Jūsu bērnam nāksies ēst brokastis vientulībā un kavēt nodarbību. Mierīgs dienas sākums ir ļoti svarīgs – centieties nenokavēt!

Bērna apģērbam jābūt sezonai atbilstošam, drošam. Bērnam un audzinātājai nav patstāvīgi jāsatraucas par apģērba tīrību un Audzinātāja sekos, lai bērni nenosmērētos, bet lapu kaudzes rudenī ir tik kārdinošas ...

Vēlams, lai grupā būtu apģērba maiņas komplekts. Noteikti pārbaudiet apģērba tīrību, neaizmirstiet paņemt izmazgāšanai pidžamu – auklītes izliek tās groziņos katru otro piektdienu, kad nomaina gultas veļu. Rudens-pavasara sezonās nepieciešami gumijas zābaciņi.

Audzinātāja ik rītu, sagaidot bērnu, uzklausīs vēlmes dienas kārtībai. Ja kaut ko aizmirsāt pateikt, vienmēr ir iespējams piezvanīt, bet Jums jārēķinās, ka Jūsu zvans var novērst audzinātāju no kaut kā svarīga vai pārtraukt kādu bērnu attīstībai svarīgu procesu.

Bērna veselības stāvokli pēc ārējām pazīmēm nosaka audzinātāja un medmāsa. Ja ir nepieciešams bērnam lietot zāles, tad tās iedodiet audzinātājai rokās ar norādēm. Mēs neesam ieinteresēti sūtīt bērnu uz mājām bez īpašiem iemesliem. Bet, ja Jūsu bērna „puņķīši” un klepus Jūs neuztrauc, citai māmiņai var būt cits - atšķirīgs no Jūsu - viedoklis.

Vecāki drīkst apmeklēt nodarbības jebkurā laikā, iepriekš par to brīdinot audzinātāju. Šajā gadījumā apmeklētājiem nepieciešami maiņas apavi. Neaizmirstiet izslēgt mobilos telefonus.

Vecāku klātbūtne bērnu svētkos ir vēlama. Neaizmirstiet izslēgt mobilos telefonus. Būs jauki, ja pēc uzstāšanās Jūs bērnam uzdāvināsiet kādu ziedu, kā īstam aktierim.

Ir izveidojusies jauka tradīcija svinēt bērna dzimšanas dienu dārziņā, jo visi bērni ir ļoti draudzīgi. Daži vecāki izaicina aktierus (saskaņojot ar audzinātāju) vai uzklāj saldumu galdu. Mēs jebkurā gadījumā sveiksim gaviļnieku, radīsim viņam svētku noskaņojumu un jautrus svētkus. Lūdzu, atturieties aicināt aktierus ar dzīvniekiem – ne visi bērni mīl dzīvniekus, bet dažiem ir alerģija uz dzīvnieku vilnu.

Mūsu iestāde strādā no 8.00 līdz 18:00. Ja Jūs nopietnu iemeslu dēļ kavējaties, nepieciešams informēt par to jebkuru bērnu dārza darbinieku, precizējot viņa vārdu, uzvārdu. Centieties savlaicīgi brīdināt par savu aizkavēšanos un informēt par optimālo ierašanās laiku, lai bērnam un audzinātājai nebūtu jānervozē gaidot Jūs kuru katru brīdi, bet viņi varētu gaidīšanas laikā nodarboties ar ko patīkamu un derīgu.

Ja bērns saslimst, Jums jāinformē bērnudārza audzinātāja par bērna neierašanās iemesliem. Pēc slimošanas ir nepieciešama ārsta zīme, kura apstiprina, ka bērns ir vesels un var apmeklēt bērnudārzu.

Esiet aktīvi vecāki – nebaidieties jautāt, izteikt savu viedokli, ieteikt kaut ko. Mēs vienmēr esam gatavi dialogam. Visas Jūsu vēlmes vai sūdzības uzklausīs vadītāja un palīdzēs atrast jebkura jautājuma risinājumu.

Neaizmirstiet savlaicīgi apmaksāt dārziņu – no 20. līdz 25. datumam tiek iemaksāta priekšapmaksa par nākošo mēnesi.

Mēs mācām bērnus būt pieklājīgiem, tāpēc katram pieaugušajam un bērnam jāiemanto paradums sasveicināties citam ar citu, pateikties par palīdzību, jebkuru savu vēlmi izteikt ar skaisto vārdiņu "LŪDZU".

Lūdzam nedot bērnam līdzi uz bērnudārzu košļājamās gumijas un skaļas un agresīvas (šaujamās) rotaļlietas.


Centīsimies ievērot noteikumus, lai dzīve bērnudārzā noritētu bez sarežģījumiem! :)