VASARAS SKOLA 2023

Visātrākais veids, kā apgūt svešvalodu – mācīties to valstī, kur tajā runā visi apkārtējie. Lielbritānija ir vislabākā vieta angļu valodas apgūšanai un noslīpēšanai.


Privātā vidusskola „LAISMA”  organizē mācību braucienu uz Kembridžu Lielbritānijā. Vecums no 14 gadiem.

 

Mūsu sadarbības partneris Kembridžas Reģionālā Koledža ir oficiālu valsts institūciju atzītas – British Council un English UK. Skolēniem būs iespēja pilnveidot savas zināšanas angļu valodā un mācību prasmēs. Pirmajā dienā skolēnu sagaida valodas zināšanu pārbaudes tests, pēc kā viņš tiek ieskaitīts atbilstoša līmeņa grupā.

Nodarbību intensitāte ir 15 akadēmiskās stundas nedēļā. Pēcpusdienās muzeju apmeklējumi un aktivitātes koledžā. Kā arī brīvdienu izbraucieni uz citām pilsētām.

 

Dzīvošanu piedāvājam britu ģimenēs, kur sagaida mājīgums un gādība. Tā ir arī papildu iespēja vingrināties runāšanā, kā arī vairāk uzzināt par svešās valsts kultūru un tradīcijām. Viesģimenē valda draudzīga mājas atmosfēra. Ģimenē var dzīvot arī citi ārvalstu studenti. Viesģimenes dzīvo netālu no skolas – maksimums 15 minūtes kājām vai ne vairāk par 5 minūšu braucienu ar autobusu.

 

Maksa par 2 nedēļu apmācībām: 2800 GBP

Cenā ir iekļauts: aviobiļetes, rokas bagāža, lidostu nodokļi, transports no/uz lidostu, mācības, skolas reģistrācijas maksa, mācību materiāli, sertifikāts, dažādi sporta un izklaides pasākumi un ekskursijas, dzīvošana ģimenēs, trīsreizēja ēdināšana.

Cenā nav iekļauts: ekskursijas - Trip to London 40 GBP, Punting on the River Cam 20 GBP, Fitzwilliam Museum 3 GBP (cenas par ekskursijām var mainīties).

 

Parasti brauciens tiek organizēts jūnijā-jūlijā. Šobrīd ir iespējams organizēt braucienu Jums ērtā laikā.

 

Sīkāka informācija un pieteikšanās:

Inga Lukašēviča 29431900Vēlaties uzzināt, ko vairāk par vasaras skolu vai pieteikties tai? Sazinieties ar mums!


SAZINĀTIES