VASARAS SKOLA 2018

Visātrākais veids, kā apgūt svešvalodu – mācīties to valstī, kur tajā runā visi apkārtējie. Lielbritānija ir vislabākā vieta angļu valodas apgūšanai un noslīpēšanai.

Privātā vidusskola „LAISMA” organizē individuālos un grupu braucienus bērniem un jauniešiem uz Kembridžu Lielbritānijā. 2018. gadā plānotais brauciena laiks ir no 24.jūnija līdz 8. jūlijam.

Mūsu sadarbības partneris Kembridžas Koledža ir oficiālu valsts institūciju atzītas – British Council un English UK. Tajā strādā īsti profesionāļi ar speciālu izglītību ārzemnieku mācīšanai. Pirmajā dienā skolēnu sagaida valodas zināšanu pārbaudes tests, pēc kā viņš tiek ieskaitīts atbilstoša līmeņa grupā. Nodarbību intensitāte ir 20 akadēmiskās stundas nedēļā.

Dzīvošanu piedāvājam angļu ģimenēs, kur viņu sagaida mājīgums un gādība. Tā ir arī papildu iespēja vingrināties runāšanā, kā arī vairāk uzzināt par svešās valsts kultūru un tradīcijām. Viesģimenē valda draudzīga mājas atmosfēra. Jūsu ģimenē var dzīvot arī citi ārvalstu studenti, bet viņiem noteikti nebūs tā pati dzimtā valoda, kas jums. Viesģimenes dzīvo netālu no skolas – maksimums 15 minūtes kājām vai ne vairāk par 5 minūtēm braucienā ar autobusu.

No lidostas līdz Kembridžai var nokļūt ar autobusu vai vilcienu. Ja jūs dodat priekšroku taksometram, par papildu samaksu skola to noorganizēs. No Kembridžas centra līdz skolai var nokļūt ar pilsētas autobusu.

Maksa par 2 nedēļu apmācībām: 1300 GBP

Cenā ir iekļauts: mācības, mācību materiāli, sertifikāts, dzīvošana, ēdināšana, apdrošināšana, pavadīšana.
Cenā nav iekļauts: lidojuma biļete ar Ryanair vai Wizzair un ekskursijas.

Vēlaties uzzināt ko vairāk par vasaras skolu vai pieteikties tai? Sazinieties ar mums!

SAZINĀTIES

+371 67364436 | laisma@apollo.lv